نتایج جستجو برای عبارت :

One plus One | Jojo Moyes

دانلود فیلم جوجو ربیت Jojo Rabbit 2019
ژانر : کمدی | درام | جنگی
محصول : 2019 آمریکا
کارگردان : Taika Waititi
بازیگران : Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Scarlett Johansson
خلاصه داستان : داستان این فیلم درباره‌ی یک پسر نوجوان و خجالتی آلمانی به نام جوجو می‌باشد که توسط مادری تنها بزرگ شده است و در میان جنگ جهانی دوم با تنها دوست خیالی خود یعنی آدولف هیتلر به انجام کارهای مختلف و هیجان‌انگیزی دست می‌زند که…
ادامه مطلب
دانلود فیلم جوجو خرگوشه Jojo Rabbit 2019 با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم خارجی جوجو خرگوشه Jojo Rabbit 2019
نام فیلم : جوجو خرگوشه Jojo Rabbit 2019ژانر : درام | کمدی | جنگیکارگردان : Taika Waititiبازیگران : Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Scarlett Johanssonمحصول : آمریکازبان : انگلیسی ( زیرنویس چسبیده )زمان : ۱۰۸ دقیقهامتیاز : ۸٫۰/۱۰کیفیت : BluRayفرمت : MKVحجم : ۱۶۰۰ | ۸۵۰ مگابایتاطلاعات بیشتر : کلیک کنیدخلاصه داستان : داستان این فیلم درباره‌ی یک پسر نوجوان و خجالتی آلمانی به نام جوجو می‌باشد ک
نام فیلم: جوجو خرگوشه Jojo Rabbit
کیفیت: HD 1080   HD 720
ژانر: کمدی | درام | جنگی

سال تولید: 2019
محصول: آمریکا

خلاصه فیلم:
فیلم Jojo Rabbit ، پسری نوجوان به نام جوجو که در ارتش آلمان نازی خدمت می‌کند، متوجه می‌شود که مادرش یک دختر یهودی را در اتاق زیر شیروانی خانه‌شان پنهان کرده‌است. در این شرایط، جوجو باید با تعصبات ناسیونالیستی خود رودرو شود و…

ادامه مطلب
دانلود فیلم Jojo Rabbit 2019 کیفیت عالی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت های 480p BluRay ,720p BluRay ,1080p BluRay
 فیلم Jojo Rabbit جوجو خرگوشه سال 2019
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
نام : جوجو خرگوشه-Jojo Rabbitلینک IMDbامتیاز : 8.0 از 10 – میانگین رای 95,808 نفرکیفیت : 480p BluRay ,720p BluRay ,1080p BluRayموضوع : کمدی, درام, جنگیفرمت : MKVحجم : 1.9 گیگابایت + 896 مگابایت + 446 مگابایتمدت زمان: 108 دقیقهزبان: انگلیسیسال انتشار : 2019صوت دوبله: ندارد
~~~~~~~~
کارگردان : Taika Waititi
~~~~~~~~
بازیگران : Roman Griffin Davis , Thomasin McKenzie , Scarlett Johansson
ادام
کسی قرار نیست خوشبخت باشد! خوشبختی حق هیچکس نیست...
#جمله ای از کتاب

خبببببب... چی بگم از این کتاب که کلا عشششق بود درسته داستانش عاشقانه بود اما وقتی میگم عشششق بود یعنی خیلی دوسش داشتم
رمان ملت عشق رو قبلا یه چیزایی درموردش نوشته بودم... خوب اون رو من فقط روی بخشایی که درمورد شمس و مولا یا به قولی کتاب عزیز ز.زاهارا بود بیشتر تمرکز میکردم و روی بقیه کتاب سرسری مطالعه میکردم و میگذشتم چون واقعا از خوندن درمورد عاشقانه و حتی دیدنش توی فیلما بدم
#جمله ای از کتاب

خبببببب... چی بگم از این کتاب که کلا عشششق بود درسته داستانش عاشقانه بود اما وقتی میگم عشششق بود یعنی خیلی دوسش داشتم
رمان ملت عشق رو قبلا یه چیزایی درموردش نوشته بودم... خوب اون رو من فقط روی بخشایی که درمورد شمس و مولانا یا به قولی کتاب عزیز ز.زاهارا بود بیشتر تمرکز میکردم و روی بقیه کتاب سرسری مطالعه میکردم و میگذشتم چون واقعا از خوندن درمورد عاشقانه و حتی دیدنش توی فیلما ب
+ الان گریه هاش چندتا دلیل داره:
۱. گرسنه  اشه
۲. خوابش میاد که جدیدا خیلی خیلی سخت میخوابه :((
۳. به من توجه کنین، با من بازی کنین. فقط من...من... من... 
+ اگه مامان آدم، دوستش نمیداشت، چه دنیای سیاه، تاریک و وحشتناکی میشد...  یه تنهایی بی حد...
+ کاش یه معده جدا داشتم برای خوردن هله هوله و آت آشغال(!) که تو شیر نره :|
+ Frozen 2 رو دیدم، خیلی خوب بود، پیشنهاد میشه. Jojo Rabbit با این که فیلم خوبی بود ولی یه سکانس فوق العاده تلخ داشت، که شاید هیچ وقت یادم نره... اگه فی
فیلم سینمایی Jojo Rabbit روزنه‌ای بود در این روزها؛ روزنه‌ای برای تنفس غمی گرم و گاهی خندیدن و گاهی گریستن. Taika Waititi ، کارگردان و نویسنده‌ی این فیلم سینمایی، روزهای پایان عمر رژیم آلمان نازی را از دریچه‌ی چشمان یک کودک تصویر کرده، بچه‌ای که در بستر پروپاگاندایی* با محوریت یهودی‌ستیزی و نژادپرستی بالیده، امّا فیلم می‌خواهد یادمان بیاورد که او هنوز ده‌سال دارد؛ پس امیدی برایش باقی است. برای او همه چیز مثل یک بازی است. جُوجُو در ظاهر به آرمان‌
ژانر : کمدی , فانتزی , جنگی
مدت زمان : ۱۰۶ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : BluRay 720p فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۸۵۲ مگابایت محصول : آلمان , آمریکا ستارگان : Sam Rockwell, Scarlett Johansson, Roman Griffin Davis, Taika Waititi کارگردان : Taika Waititi لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
توضیحات دوبله :
دوبله فارسی فیلم سینمایی جوجو خرگوشه
خلاصه داستان :
جوجو خرگوشه ، فیلمی کمدی و جنگی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی تایکا وایتیتی می‌باشد. داستان این فیلم درباره‌ی یک پسر نوجوان و
1. Ford v Ferrari - 2019 ‧ Drama/Sport ‧ 2h 32m - IMDb: 8.2/10
2. Freedom Writers - 2007 ‧ Drama/Teen ‧ 2h 3m - IMDb: 7.5/10
3. Knives Out - 2019 ‧ Drama/Thriller ‧ 2h 10m - IMDb: 8/10
4. Jojo Rabbit - 2019 ‧ Drama/Comedy-drama ‧ 1h 48m - IMDb: 8/10
5. A Beautiful Day in the Neighborhood - 2019 ‧ Drama ‧ 1h 49m - IMDb: 7.4/10
6. Hair Love - 2019 ‧ Short/Animation ‧ 7 mins - IMDb: 7.4/10
7. The Farewell - 2019 ‧ Drama/Comedy-drama ‧ 1h 40m - IMDb: 7.7/10
8. The Lion King - 2019 ‧ Drama/Music ‧ 1h 58m - IMDb: 6.9/10

The Office - 2005 ‧ Comedy - IMDb: 8.8/10 - S02

• نمود خود در زندگی روزمره، اروینگ گافمن، ترجمه مسعود کیانپور، نشر مرکز
• تهوع، ژان پل سارتر، ترجمه امیر جل
داستان از پسرک ده ساله‌ای شروع می‌شه که آماده‌اس یه مرد بشه، و به پسرک ده‌ونیم ساله‌ای ختم می‌شه که ماموریتش انجام دادن اون چیزیه که در توان داره. 
دیالوگی هست که می‌گه: زندگی یه هدیه‌اس، باید جشن گرفتش. باید برقصیم تا به خدا نشون بدیم قدردان زندگی‌مون و زنده بودنیم... 
اوایل فیلم اتفاقی می‌افته که منو یاد جمله‌ای از تیریون لنیستر انداخت با این مضمون که اگه لقبی بهت دادن، تصاحبش کن. مثل یه سپر بپوشش تا دیگه آزارت نده. قصه‌ی جوجو خرگوشه
#جمله ای از کتاب

رمان ملت عشق رو قبلا یه چیزایی درموردش نوشته بودم... خوب اون رو من فقط روی بخشایی که درمورد شمس و مولا یا به قولی کتاب عزیز ز.زاهارا بود بیشتر تمرکز میکردم و روی بقیه کتاب سرسری مطالعه میکردم و میگذشتم چون واقعا از خوندن درمورد عاشقانه و حتی دیدنش توی فیلما بدم
این مراسم که در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۲۰ معادل با ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ راس ساعت ۰۳:۰۰ بامداد (به وقت تهران) برگزار خواهد شد، بستری مهم برای رقابت آثاری مثل «جوکر»، «The Irishman»، «روزی روزگاری در هالیوود» و «Parasite» خواهد بود تا بهتر از همیشه خودشان را بسنجند. نکته جالب این لیست هم شباهت بسیار زیادش با گلدن گلوب است، هرچند معلوم نیست برندگان هم یکی باشند.
در ادامه می‌توانید لیست کامل نامزدهای اسکار 2020 را به تفکیک دسته‌بندی‌ها مشاهده کنید:
بهترین فیلم سینمایی
اولا منظور از نازی در عنوان دختر همسایه نیست .
فیلم ۱۹۱۷ رو دیدین؟ خیلیا دیدن تا الان . سم مندس (کارگردان) گفته این فیلم و از داستان هایی که پدربزرگش از زمان جنگ تعریف کرده ساخته . این و گفتم چون خیلی به غیرواقعی بودن و تحریف شدن و این چیزا تو فیلم اعتراض شده بود . اصلا نمی فهمم اعتراض میکنن که چی بشه؟! اصلا فکر کن چاخان کرده کلا، چیزی عوض میشه؟ یا کلا مو به مو درست گفته، بازم چیزی عوض میشه؟ تمام کنید لطفا . 
فیلم کلا به صورت سکانس پلان به نظر میاد
اسم برای پرنده خانگلطفا نظر بدین
نام های محبوب پرندگان خانگی
۱- چارلی
۱- Charlie

۲- آنجِل
۲- Angel

۳- کوکو
۳- Coco

۴- مَکس
۴- Max

۵- سانی
۵- Sunny

۶- بِیبی
۶- Baby

۷- بادی
۷- Buddy

۸- جِت
۸- Jet

۹- می
۹- Me

۱۰- بُ بُ
۱۰- Bobo

۱۱- باکستر
۱۱- Baxter

۱۲- گِتی
۱۲- Getty

۱۳- پِپِر
۱۳- Pepper

۱۴- اُلیوِر
۱۴- Oliver

۱۵- مِرلین
۱۵- Merlin

۱۶- پاکُ
۱۶- Paco

۱۷- ریکی
۱۷- Ricky

۱۸- ریو
۱۸- Rio

۱۹- توییتی
۱۹- Tweety

۲۰- آیدِن
۲۰- Aiden

۲۱- اَنگری بِردز
۲۱- Angry birds

۲۲- بِیبی بِرد
۲۲- Baby Bird

۲۳- بی
خلاصه ی فیلمحجم: 26.2 مگابایت"توتالیتاریانیسم"
✍️چرا طرفداران ایدئولوژی‌های مشخص، تا این اندازه تندرو هستند؟تا چه حد تقصیر از ماهیت ایدئولوژی است؟در میان آنها، می توان به نازیسم، اشاره کرد که در غروب جنگی که خود به پا نمود، از هم پاشید.چنین می توان گفت که ایدئولوژی، حقیقتی را مطلق می‌انگارد؛ مدارش بسته و خودبسنده است؛ امکانات تازه را نفی می‌کند و با افق‌های باز نسبتی بیگانه دارد.برای نازیسم، برتری نژاد آریایی یک حقیقت مطلق است؛ مقدمات
میخوام ترغیبتون کنم به "در خانه ماندن" با این فیلما که به نظر من ارزش یه بار دیدنو دارن و بنده در این 2 ماه مبارک خودم به شخصه بعضیاشونو بیشتر از 2-3 بار دیدم. تعدادشون زیاد نیست بنا به محدودیت اینترنتی که دارم :)

1. To all the boys I've loved before
از پوستر و اسم فیلم مشخصه که یه فیلم رومانتیک و در عین حال کمدیه که البته تمام انتظاراتی رو که از یه فیلم استودیویی میره برآورده نمیکنه ولی یه داستان شیرینه که باعث حواس پرتیتون در طی فیلم از لارا جین که مسیر زندگیش
۱.
اول یه کم درمورد وضعیت تو هلند بگم. اینجا از اول اصلا بیماری رو جدی نگرفتن و اصرار داشتن که آنفلوانزای معمولی خیلی بدتره و این بیخودی سر و صدا ایجاد کرده و جهان الکی دچار پنیک شده. متاسفانه این اعتقاد رو اونقدر حفظ کردن تا دیگه دیر شد. از طرفی هم شستن دست چندان بینشون متداول نیست و عادت پیشفرضشون این نیست که هی دستشون رو بشورن. و خب یه مقدار زیادی اینکه ما از روزهای اول رسیدن بیماری به هلند شروع به مراقبت‌های اولیه و استفاده از ژل دست کردیم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها